Eğitim ve İstihdamda İşbirlikleri

Aşçılık, Atçılık ve Antrenörlüğü, Mimari Restorasyon programlarımızda aldıkları eğitimle alanlarında aranan elemanlar olarak yetişmekte olan mezunlarımızın işe yerleşme oranları oldukça yüksektir.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Hosteslik) programında THY AO tarafından gerçekleştirilen mülakatlarda olumlu bulunan öğrencilere istihdam garantisi verilmektedir.

HAVAŞ, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencilerine, birinci sınıfın yaz döneminde, istasyonlarında staj imkânı sağlayacak. Staj sonrasından akademik yılbaşına kadar ve ikinci sınıftan sonra sezonluk statüde memur sıfatı ile istihdam imkânı sunacaktır. Kurum tarafından Nisan ayında yapılacak Genel Yetenek ve İngilizce sınavından başarılı olan tüm öğrencilere sezonluk memur statüsünde istihdam imkânı verilecektir.

Tüm programlarımızla ilgili kariyer planlama eğitim ve istihdamda işbirliği temaslarımız devam etmektedir. Detaylara ilgili programın linkinden ulaşabilirsiniz.

Programlarımızı Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar

Ağız ve Diş Sağlığı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Aşçılık Electrolux, Eksen Group (SORTIE, KALAMATA, SALOMANJE, CENTO PER CENTO), Neptün Turizm Ticaret A.Ş., Club Resort Atlantis, Club Bella Sun, Side Bella Luna
Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Elektronörofizyoloji, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Özel Versa Hastanesi, Nevşehir Devlet Hastanesi
Atçılık ve Antrenörlüğü  Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Türkiye Binicilik Federasyonu, Kirkit Turizm, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu (Atlı Cirit ve Atlı Okçuluk)
Çocuk Gelişimi  Liberum Montessori Akademia
Diyaliz Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş., Nevşehir Devlet Hastanesi, Kayseri Fresenius, Nevşehir Fresenius
Fizyoterapi Özel Versa Hastanesi, Nevşehir Devlet Hastanesi
İlk ve Acil Yardım Özel Versa Hastanesi, Nevşehir Devlet Hastanesi, Nevşehir 112 İstasyonları
Mimari Restorasyon MİMSAN Ltd. Şti., Berk Eski Eser Res. Kon. Danışmanlık, Kaya Kapı Turizm A.Ş., Açıkgöz Restorasyon Şirketi, TEKARAL İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Odyometri Nevşehir Devlet Hastanesi, Si-Ser, Sesteknik, Ses Dünyası
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe/İngilizce) Havaş, Çelebi, TGS
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri THY A.O., Onur Air, Freebird
Uçak Teknolojisi (İngilizce) THY Teknik A.Ş., myTECHNIC, 2. HİBM
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız